Friday, December 1, 2023
4.8 C
Skopje
spot_img

(ФОТО) „Ова е најтажниот ден во мојата кариера“: се огласи Калиопи по трагедијата на концертот

-Реклама-

Концертот на пејачката Калиопи, кој требаше да се одржи синоќа во Белград, беше одложен откако една жена од публиката почина за време на настанот.

Реклама

Несреќната жена на концертот дошла дури од Македонија со својата пријателка и ќерка, кога и се слошило во салата на МТС.

-Реклама-

За жал, иако брзата помош реагирала, немало начин да ја спаси.

Калиопи била многу потресена од оваа вест, па ја напуштила сцената, а потоа со полицијата отишла во станица да даде изјава.

Во продолжение погледнете ја целосната објава на Калиопи:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) „Ова е најтажниот ден во мојата кариера“: се огласи Калиопи по трагедијата на концертот

Реклама

Концертот на пејачката Калиопи, кој требаше да се одржи синоќа во Белград, беше одложен откако една жена од публиката почина за време на настанот.

Несреќната жена на концертот дошла дури од Македонија со својата пријателка и ќерка, кога и се слошило во салата на МТС.

За жал, иако брзата помош реагирала, немало начин да ја спаси.

Калиопи била многу потресена од оваа вест, па ја напуштила сцената, а потоа со полицијата отишла во станица да даде изјава.

Во продолжение погледнете ја целосната објава на Калиопи:

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО