Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

Починат маж пронајден во неговиот дом во Скопје

-Реклама-

На 04.11.2023 во 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот на подрачјето на Шуто Оризари бил пронајден починат З.И.(61) од Скопје.

Реклама

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без траги на насилство.

-Реклама-

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Починат маж пронајден во неговиот дом во Скопје

-Реклама-

На 04.11.2023 во 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот на подрачјето на Шуто Оризари бил пронајден починат З.И.(61) од Скопје.

Реклама

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без траги на насилство.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО