Friday, December 1, 2023
4.8 C
Skopje
spot_img

ТРАГИЧНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Починал откако паднал додека изведувал градежни работи

-Реклама-

Фото Илустрација

Реклама

Починал откако изведувал градежни работи па паднал.

-Реклама-

На 06.11.2023 година во 10.38 часот, во СВР Охрид пријавено е дека, И.Х.(59) од охридското село Лескоец кој изведувал градежни работи на куќа во охридското село Рамне, паднал и починал.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

ТРАГИЧНА ВЕСТ ВО МАКЕДОНИЈА: Починал откако паднал додека изведувал градежни работи

Реклама

Фото Илустрација

Починал откако изведувал градежни работи па паднал.

На 06.11.2023 година во 10.38 часот, во СВР Охрид пријавено е дека, И.Х.(59) од охридското село Лескоец кој изведувал градежни работи на куќа во охридското село Рамне, паднал и починал.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО