Wednesday, April 17, 2024
12.8 C
Skopje

УЖАС ВО СКОПЈЕ: 52-годишен педофил допирал малолетничка!

-Реклама-

Вчера во 16.00 часот во СВР Скопје, од Јавна установа за згрижување деца било пријавено дека на подрачјето на Шуто Оризари нивна малолетна штитеничка била допирана по телото од лице (52) од Скопје.

Реклама

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

УЖАС ВО СКОПЈЕ: 52-годишен педофил допирал малолетничка!

Реклама

Вчера во 16.00 часот во СВР Скопје, од Јавна установа за згрижување деца било пријавено дека на подрачјето на Шуто Оризари нивна малолетна штитеничка била допирана по телото од лице (52) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО