Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

ТРАГЕДИЈА ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА: Син го уби татка си во Скопје!

-Реклама-

Денеска околу 16 часот полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода А.П.(28) од Скопје поради основи на сомнение дека со остар предмет во семејниот дом го убил својот татко Б.П.(75).

Реклама

Смртта е констатирана од Итна медицинска помош. По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, велат од МВР.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ТРАГЕДИЈА ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА: Син го уби татка си во Скопје!

-Реклама-

Денеска околу 16 часот полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода А.П.(28) од Скопје поради основи на сомнение дека со остар предмет во семејниот дом го убил својот татко Б.П.(75).

Реклама

Смртта е констатирана од Итна медицинска помош. По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, велат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО