Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Имала секс со ученик (14) повеќе од 20 пати: Уапсена наставничката од пеколот

-Реклама-

Американците ја уапсија Мелиса Мари Кертис (31) за случај стар осум години. Откриено е дека таа имала врска со ученик кој тогаш имал 14 години, а таа му била учителка. Таа тогаш имала 23 години и штотуку почнала да работи во училиштето, пренесува 24сата.

Реклама

Случајот бил отворен откако возрасен маж пријавил во полиција. Не е јасно дали го пријавила жртвата или некој од неговото семејство. „Њујорк пост“ пишува дека Мелиса заведувала ученик додека работела во училиште во Монтгомери.

-Реклама-

Тоа траело неколку месеци во 2015 година. Таа наводно му давала алкохол и марихуана, спиела со него повеќе од 20 пати, имала сексуален однос во нејзината куќа, во автомобилот, дури и во училницата.

-Реклама-

Наводно и во кино го допирала непримерно.

Мелиса е во притвор откако се предала и чека сослушување за кауција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Имала секс со ученик (14) повеќе од 20 пати: Уапсена наставничката од пеколот

-Реклама-

Американците ја уапсија Мелиса Мари Кертис (31) за случај стар осум години. Откриено е дека таа имала врска со ученик кој тогаш имал 14 години, а таа му била учителка. Таа тогаш имала 23 години и штотуку почнала да работи во училиштето, пренесува 24сата.

Реклама

Случајот бил отворен откако возрасен маж пријавил во полиција. Не е јасно дали го пријавила жртвата или некој од неговото семејство. „Њујорк пост“ пишува дека Мелиса заведувала ученик додека работела во училиште во Монтгомери.

Тоа траело неколку месеци во 2015 година. Таа наводно му давала алкохол и марихуана, спиела со него повеќе од 20 пати, имала сексуален однос во нејзината куќа, во автомобилот, дури и во училницата.

Наводно и во кино го допирала непримерно.

Мелиса е во притвор откако се предала и чека сослушување за кауција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО