Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

Познатиот актер објави трагични вести: Срцето на неговото бебе престанало да чука

-Реклама-

Ѕвездата на „Игра на тронови“, Тор Бјорнсон ја сподели тажната вест дека тој и неговата сопруга Келси Хенсон го изгубиле своето бебе.

Реклама

-Со голема тага го објавуваме раѓањето на нашата ќерка. По значително намалување на движењето, откривме дека нејзиното срце престанало да чука. Зборовите не можат да ја опишат болката од оваа загуба, но и нашата среќа што можевме да поминеме малку време со неа. Љубовта што ја чувствуваме кон неа е огромна. Тагата што ја чувствуваме ќе биде со нас засекогаш, но и љубовта, напиша Тор, познат по улогата во мегапопуларната серија.

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Познатиот актер објави трагични вести: Срцето на неговото бебе престанало да чука

-Реклама-

Ѕвездата на „Игра на тронови“, Тор Бјорнсон ја сподели тажната вест дека тој и неговата сопруга Келси Хенсон го изгубиле своето бебе.

Реклама

-Со голема тага го објавуваме раѓањето на нашата ќерка. По значително намалување на движењето, откривме дека нејзиното срце престанало да чука. Зборовите не можат да ја опишат болката од оваа загуба, но и нашата среќа што можевме да поминеме малку време со неа. Љубовта што ја чувствуваме кон неа е огромна. Тагата што ја чувствуваме ќе биде со нас засекогаш, но и љубовта, напиша Тор, познат по улогата во мегапопуларната серија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО