Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

(ВИДЕО) УЖАС ВО СКОПЈЕ: Напаѓачи претепуваат вработен

-Реклама-

Напаѓачи од скопски Сарај претепуваат вработен на Техномаркет среде Скопје, пренесува Курир.мк

Реклама

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) УЖАС ВО СКОПЈЕ: Напаѓачи претепуваат вработен

-Реклама-

Напаѓачи од скопски Сарај претепуваат вработен на Техномаркет среде Скопје, пренесува Курир.мк

Реклама

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО