Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

УЖАС ВО СКОПЈЕ: Таксист нападнал млада жена

-Реклама-

На 12.11.2023 во 02,00 часот во Полициска станица Аеродром 27-годишна жена од Штип пријавила дека околу 01,20 часот под Железничка станица Скопје, по претходно недоразбирање, била физички нападната во такси возило „рено“ со скопски регистарски ознаки од страна на такси возач А.М. (26) од Скопје“, информираат од МВР.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

УЖАС ВО СКОПЈЕ: Таксист нападнал млада жена

-Реклама-

На 12.11.2023 во 02,00 часот во Полициска станица Аеродром 27-годишна жена од Штип пријавила дека околу 01,20 часот под Железничка станица Скопје, по претходно недоразбирање, била физички нападната во такси возило „рено“ со скопски регистарски ознаки од страна на такси возач А.М. (26) од Скопје“, информираат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО