Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Кога се готви со стил се е полесно: Здрав појадок за неколку минути

-Реклама-

Готвењето е многу позабавно и полесно кога е со стил, а за тоа вистинскиот избор е DIAS Home.

Реклама

DIAS е луксузен бренд каде може да најдете најразлични кожни производи, кожни аксесоари, менија, подметачи, престилки и останати кожни додатоци.

-Реклама-

Здрав и балансиран оброк е составен од хранливи состојки што ќе ги задоволат сите потреби за исхрана на една личност, притоа да не се надмине препорачаниот дневен внес на калории. Помага да се одржи доброто здравје на личноста, но и да се намалат ризиците од разни заболувања.

-Реклама-

Доколку сакате и вие да поседувате една од овие уникатни престилки, нарачајте веднаш линк и добијте 10% попуст користејќи го кодот stefan10.

Во продолжение ви претставуваме рецепт за еден здрав оброк кој е едноставен за подготовка, вкусен и докрај ќе ги наполни вашите батерии.

Видеото од рецептот погледнете го ТУКА.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Кога се готви со стил се е полесно: Здрав појадок за неколку минути

-Реклама-

Готвењето е многу позабавно и полесно кога е со стил, а за тоа вистинскиот избор е DIAS Home.

Реклама

DIAS е луксузен бренд каде може да најдете најразлични кожни производи, кожни аксесоари, менија, подметачи, престилки и останати кожни додатоци.

Здрав и балансиран оброк е составен од хранливи состојки што ќе ги задоволат сите потреби за исхрана на една личност, притоа да не се надмине препорачаниот дневен внес на калории. Помага да се одржи доброто здравје на личноста, но и да се намалат ризиците од разни заболувања.

Доколку сакате и вие да поседувате една од овие уникатни престилки, нарачајте веднаш линк и добијте 10% попуст користејќи го кодот stefan10.

Во продолжение ви претставуваме рецепт за еден здрав оброк кој е едноставен за подготовка, вкусен и докрај ќе ги наполни вашите батерии.

Видеото од рецептот погледнете го ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО