Tuesday, April 16, 2024
27.8 C
Skopje

(ФОТО) Познатата „Седмица“ повторно ги поскапе сендвичите – ова се новите цени!

-Реклама-

Најпознатиот скопски ланец на фаст фуд сендвичарници „7“ има нови цени на сендвичите, повисоки од предходните.

Реклама

Сега, еден хамбургер чини 220 денари.

-Реклама-

Во продолжение погледнете ги цените на сендвичите:

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Познатата „Седмица“ повторно ги поскапе сендвичите – ова се новите цени!

Реклама

Најпознатиот скопски ланец на фаст фуд сендвичарници „7“ има нови цени на сендвичите, повисоки од предходните.

Сега, еден хамбургер чини 220 денари.

Во продолжение погледнете ги цените на сендвичите:


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО