Friday, December 1, 2023
4.8 C
Skopje
spot_img

(ФОТО) НАЈНОВА ВЕСТ: Жена падна од терасата на ГТЦ

-Реклама-

Женско лице пред малку падна или скокна од терасата на Градскиот трговски центар и паднала пред влезот од страната на Плоштад Македонија, информира 24инфо.

Реклама

Како што објави порталот од очевидци, жената се премислувала неколку пати дали да скокне или не, па едно момче се обидело да ја фати пред да скокне, но не успеало.

-Реклама-

Според истите информации жената е жива и има телесни повреди.

Повеќе информации се очекуваат во текот на денот.

Извор: 24info

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) НАЈНОВА ВЕСТ: Жена падна од терасата на ГТЦ

Реклама

Женско лице пред малку падна или скокна од терасата на Градскиот трговски центар и паднала пред влезот од страната на Плоштад Македонија, информира 24инфо.

Како што објави порталот од очевидци, жената се премислувала неколку пати дали да скокне или не, па едно момче се обидело да ја фати пред да скокне, но не успеало.

Според истите информации жената е жива и има телесни повреди.

Повеќе информации се очекуваат во текот на денот.

Извор: 24info

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО