Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

(ФОТО) 55 годишна жена повредена по пад од тераса на ГТЦ – ова се деталите

-Реклама-

(ФОТО) Позната возраста на жената која денеска падна од терасата во ГТЦ.

Реклама

МВР за idol.mk ја потврди вестта:

-Реклама-

Денеска (14.11.2023) околу 10.05 часот во СВР Скопје било пријавено дека 55 годишна жена паднала од висина во ГТЦ.

-Реклама-

Лицето е пренесено во Ургентен центар „Мајка Тереза“.

Повеќе детали се очекуваат подоцна.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) 55 годишна жена повредена по пад од тераса на ГТЦ – ова се деталите

-Реклама-

(ФОТО) Позната возраста на жената која денеска падна од терасата во ГТЦ.

Реклама

МВР за idol.mk ја потврди вестта:

Денеска (14.11.2023) околу 10.05 часот во СВР Скопје било пријавено дека 55 годишна жена паднала од висина во ГТЦ.

Лицето е пренесено во Ургентен центар „Мајка Тереза“.

Повеќе детали се очекуваат подоцна.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО