Friday, April 19, 2024
12.8 C
Skopje

УЖАС ВО МАКЕДОНИЈА: Татко ја допирал по телото својата малолетна ќерка, поранешната жена го пријавила

-Реклама-

УЖАС ВО МАКЕДОНИЈА: Татко ја допирал по телото својата малолетна ќерка, поранешната жена го пријавила

Реклама

Вчера попладне, во 13.00 часот во СВР Битола, 37-годишна жена од Битола пријавила дека нејзиниот поранешен сопруг Т.С.

-Реклама-

Тој ја допирал по телото нивната малолетна ќерка, извести МВР.

-Реклама-

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

УЖАС ВО МАКЕДОНИЈА: Татко ја допирал по телото својата малолетна ќерка, поранешната жена го пријавила

Реклама

УЖАС ВО МАКЕДОНИЈА: Татко ја допирал по телото својата малолетна ќерка, поранешната жена го пријавила

Вчера попладне, во 13.00 часот во СВР Битола, 37-годишна жена од Битола пријавила дека нејзиниот поранешен сопруг Т.С.

Тој ја допирал по телото нивната малолетна ќерка, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО