Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

24 инфо пред малку објави ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Филмско апсење на криминалецот од Грчец

-Реклама-

Полицијата денеска во центарот на Скопје уапси уште еден нарко дилер кој беше баран со потерница во врска со оперативната акција „Планина“.

Реклама

Станува збор за лицето Е.С. од скопското село Грчец.

-Реклама-

Во ексклузивно видеп погледнете како беше уапсено лицето во локал во Скопје. Видео: 24info.mk

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

24 инфо пред малку објави ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Филмско апсење на криминалецот од Грчец

-Реклама-

Полицијата денеска во центарот на Скопје уапси уште еден нарко дилер кој беше баран со потерница во врска со оперативната акција „Планина“.

Реклама

Станува збор за лицето Е.С. од скопското село Грчец.

Во ексклузивно видеп погледнете како беше уапсено лицето во локал во Скопје. Видео: 24info.mk

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО