Friday, December 1, 2023
4.8 C
Skopje
spot_img

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Едно лице 3АГИНА откако паднало дрво врз него

-Реклама-

Во Полициската канцеларија Пехчево пријавено е дека околу 11.20 часот на место викано „Голем Требомир“, атар на Пехчево, врз С.Ц.(56) од Пехчево.

Реклама

Истиот бил вработен во Шумско стопанство Пехчево, за време на извршување на работни задачи, паднало буково стебло.

-Реклама-

Од здобиените повреди тој починал на местото.

Смрт констатирал лекар од Итната медицинска помош Пехчево.

Немилиот настан се случил вчера. Увид на местото извршила увидна екипа на ОВР Берово, соопшти полицијата.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Едно лице 3АГИНА откако паднало дрво врз него

Реклама

Во Полициската канцеларија Пехчево пријавено е дека околу 11.20 часот на место викано „Голем Требомир“, атар на Пехчево, врз С.Ц.(56) од Пехчево.

Истиот бил вработен во Шумско стопанство Пехчево, за време на извршување на работни задачи, паднало буково стебло.

Од здобиените повреди тој починал на местото.

Смрт констатирал лекар од Итната медицинска помош Пехчево.

Немилиот настан се случил вчера. Увид на местото извршила увидна екипа на ОВР Берово, соопшти полицијата.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО