Wednesday, April 17, 2024
12.8 C
Skopje

МАКЕДОНИЈА: Жена со нож го ранила својот поранешен сопруг – ова се деталите

-Реклама-

Физичка пресметка помеѓу жена од Скопје и нејзиниот поранешен 45-годишен партнер.

Реклама

Според пријавата, жената употребила нож и му нанела повреди, по што мажот веднаш бил префрлен во болница.

-Реклама-

„Остриот предмет бил пронајден и одземен и по целосно расчистување и документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава“, информираат од МВР.

-Реклама-

Во вторникот во полиција било пријавено дека настанот се случил пред казино на во Аеродром.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

МАКЕДОНИЈА: Жена со нож го ранила својот поранешен сопруг – ова се деталите

Реклама

Физичка пресметка помеѓу жена од Скопје и нејзиниот поранешен 45-годишен партнер.

Според пријавата, жената употребила нож и му нанела повреди, по што мажот веднаш бил префрлен во болница.

„Остриот предмет бил пронајден и одземен и по целосно расчистување и документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава“, информираат од МВР.

Во вторникот во полиција било пријавено дека настанот се случил пред казино на во Аеродром.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО