Friday, April 19, 2024
12.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Масовно се шири видео во Македонија – маж виси од тераса, го спасувале пожарникари

-Реклама-

На социјалните мрежи веќе вирално се шири видео направено во скопската населба Ѓорче Петров на кое се гледа како маж виси од клима уред закачен на зграда.

Реклама

Како што неофицијално дознава infomax.mk човекот кој виси од клима уредот бил во интимни односи со сопругата на другиот господин кој се гледа на снимката.

-Реклама-

Очигледно љубовџијата се преценил во своите способности да се скрие од сопругот, но и во капацитетите да побегне преку тераса па останал заглавен да виси. Погледнете:

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Масовно се шири видео во Македонија – маж виси од тераса, го спасувале пожарникари

Реклама

На социјалните мрежи веќе вирално се шири видео направено во скопската населба Ѓорче Петров на кое се гледа како маж виси од клима уред закачен на зграда.

Како што неофицијално дознава infomax.mk човекот кој виси од клима уредот бил во интимни односи со сопругата на другиот господин кој се гледа на снимката.

Очигледно љубовџијата се преценил во своите способности да се скрие од сопругот, но и во капацитетите да побегне преку тераса па останал заглавен да виси. Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО