Friday, April 19, 2024
12.8 C
Skopje

МАКЕДОНИЈА: (ВИДЕО) Бидете внимателни: Ветерот носи се пред себе, откорна цел кров од зграда пред малку во Струмица

-Реклама-

НАЈНОВА ВЕСТ МАКЕДОНИЈА: (ВИДЕО) Ветерот носи се пред себе, откорна цел кров од зграда

Реклама

На инстаграм профилот Роберто Навали се појави видео каде што се гледа како ветрот откорна цел покрив од зграда.

-Реклама-

Како што може да се забележи видеото е направено во Струмица.

-Реклама-

Се надеваме дека нема повредени лица. Погледнете:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

МАКЕДОНИЈА: (ВИДЕО) Бидете внимателни: Ветерот носи се пред себе, откорна цел кров од зграда пред малку во Струмица

Реклама

НАЈНОВА ВЕСТ МАКЕДОНИЈА: (ВИДЕО) Ветерот носи се пред себе, откорна цел кров од зграда

На инстаграм профилот Роберто Навали се појави видео каде што се гледа како ветрот откорна цел покрив од зграда.

Како што може да се забележи видеото е направено во Струмица.

Се надеваме дека нема повредени лица. Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО