Friday, December 1, 2023
4.8 C
Skopje
spot_img

Уште една трагедија во Македонија – едно лице го загуби животот

-Реклама-

Уште една трагедија во Македонија – едно лице го загуби животот

Реклама

Работник ангажиран на градежен објект на улицата „Пиринска“ во Скопје вчера попладне се здобил со тешки повреди.

-Реклама-

Бил пренсен во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“, каде починал.

Изврешен е увид на местот на несреќата информираше МВР.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Уште една трагедија во Македонија – едно лице го загуби животот

Реклама

Уште една трагедија во Македонија – едно лице го загуби животот

Работник ангажиран на градежен објект на улицата „Пиринска“ во Скопје вчера попладне се здобил со тешки повреди.

Бил пренсен во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“, каде починал.

Изврешен е увид на местот на несреќата информираше МВР.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО