Tuesday, April 16, 2024
27.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Песната која ја очекуваше цела Македонија – Врчак се врати на сцена со нова песна со ДНК

-Реклама-

Раде Врчаковски – Врчак беше еден од најпопуларните музички артисти во Македонија пред една деценија, чии песни беа големи хитови.

Реклама

Неколку години подоцна, популарниот рапер и момците од дуото ДНК, Панчо и Андреј ги израдуваа обожувателите со нова песна.

-Реклама-

Слушнете ја во продолжение:

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Песната која ја очекуваше цела Македонија – Врчак се врати на сцена со нова песна со ДНК

Реклама

Раде Врчаковски – Врчак беше еден од најпопуларните музички артисти во Македонија пред една деценија, чии песни беа големи хитови.

Неколку години подоцна, популарниот рапер и момците од дуото ДНК, Панчо и Андреј ги израдуваа обожувателите со нова песна.

Слушнете ја во продолжение:


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО