Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

СТРАШНИ СЦЕНИ: Сообраќајна несреќа пред малку во Скопје, истата се случила во близина на училиште

-Реклама-

СТРАШНИ СЦЕНИ: Сообраќајна несреќа во Скопје, истата се случила во близина на училиште

Реклама

Сообраќајна несреќа се случи пред малку во населбата Аеродром на улицата Васко Карангелески.

-Реклама-

Амбулантско комби удрило во патнички автомобил кој по ударот се превртел.

-Реклама-

На Фејсбук се појавија фотографии од стравичната несреќа и се апелира за зголемена безбедност на улиците.

Засега нема информации за повредени лица.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

СТРАШНИ СЦЕНИ: Сообраќајна несреќа пред малку во Скопје, истата се случила во близина на училиште

-Реклама-

СТРАШНИ СЦЕНИ: Сообраќајна несреќа во Скопје, истата се случила во близина на училиште

Реклама

Сообраќајна несреќа се случи пред малку во населбата Аеродром на улицата Васко Карангелески.

Амбулантско комби удрило во патнички автомобил кој по ударот се превртел.

На Фејсбук се појавија фотографии од стравичната несреќа и се апелира за зголемена безбедност на улиците.

Засега нема информации за повредени лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО