Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

(ВИДЕО) УНИШТЕНИ ВОЗИЛА, ЕДЕН АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ ВО КАНАЛ! Тежок судар, сообраќајот во прекин на патот кај Лозница

-Реклама-

(ВИДЕО) УНИШТЕНИ ВОЗИЛА, ЕДЕН АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ ВО КАНАЛ! Тежок судар, сообраќајот во прекин на патот кај Лозница.

Реклама

Едното возило по сударот завршило во каналот, додека другото останало на патот.

-Реклама-

Два автомобили денеска се судрија во Липнички Шор на патот Шабац – Лозница.

-Реклама-

Како што е наведено на „Инстаграм“ профилот „192“, кој објави и видео по несреќата, сообраќајот на овој дел од патот е прекинат.

Состојбата на учесникот не е позната.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) УНИШТЕНИ ВОЗИЛА, ЕДЕН АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ ВО КАНАЛ! Тежок судар, сообраќајот во прекин на патот кај Лозница

-Реклама-

(ВИДЕО) УНИШТЕНИ ВОЗИЛА, ЕДЕН АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ ВО КАНАЛ! Тежок судар, сообраќајот во прекин на патот кај Лозница.

Реклама

Едното возило по сударот завршило во каналот, додека другото останало на патот.

Два автомобили денеска се судрија во Липнички Шор на патот Шабац – Лозница.

Како што е наведено на „Инстаграм“ профилот „192“, кој објави и видео по несреќата, сообраќајот на овој дел од патот е прекинат.

Состојбата на учесникот не е позната.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО