Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

НАЈНОВА ВЕСТ: Пронајдено починато лице во Македонија, се работи за УБИСТВО

-Реклама-

НАЈНОВА ВЕСТ: Пронајдено починато лице во Македонија, се работи за УБИСТВО

Реклама
-Реклама-

На 21.11.2023, по извршена обдукција на телото на М.Д.(76) од Крива Паланка, кој бил пронајден починат во својот дом на 20.11.2023.

-Реклама-

Во Институтот за судска медицина и криминалистика Скопје констатирано е дека станува збор за насилна смрт, односно убиство.

ОВР Крива Паланка презема мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

НАЈНОВА ВЕСТ: Пронајдено починато лице во Македонија, се работи за УБИСТВО

Реклама

НАЈНОВА ВЕСТ: Пронајдено починато лице во Македонија, се работи за УБИСТВО

На 21.11.2023, по извршена обдукција на телото на М.Д.(76) од Крива Паланка, кој бил пронајден починат во својот дом на 20.11.2023.

Во Институтот за судска медицина и криминалистика Скопје констатирано е дека станува збор за насилна смрт, односно убиство.

ОВР Крива Паланка презема мерки за расчистување на случајот.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО