Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

ЕКСЛУЗИВНИ СНИМКИ: Потресни сцени пристигнуваат од Куманово, цела куќа ја зафати голем пожар, се слушаат силни експлозии

-Реклама-

Страшни сцени вечерва во Македонија. Имено, попладнево изби пожар вокуќа во Куманово но засега не се познати никакви детали, како и тоа дали има повредени лица.

Реклама
-Реклама-

Како што јавува нашиот дописник на терен биле само екипите на МВР кои реагирале навремено да ја затворат улицата.

-Реклама-

Граѓаните кои се на терен револтирани кон локалната власт, затоа што екипи од противпожарната бригада не се појавуваат да го изгаснат огнот кој се заканува да зафати и соседни објекти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Види Прв (@vidiprv.mk)

Наскоро се очекуваат повеќе детали.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

ЕКСЛУЗИВНИ СНИМКИ: Потресни сцени пристигнуваат од Куманово, цела куќа ја зафати голем пожар, се слушаат силни експлозии

Реклама

Страшни сцени вечерва во Македонија. Имено, попладнево изби пожар вокуќа во Куманово но засега не се познати никакви детали, како и тоа дали има повредени лица.

Како што јавува нашиот дописник на терен биле само екипите на МВР кои реагирале навремено да ја затворат улицата.

Граѓаните кои се на терен револтирани кон локалната власт, затоа што екипи од противпожарната бригада не се појавуваат да го изгаснат огнот кој се заканува да зафати и соседни објекти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Види Прв (@vidiprv.mk)

Наскоро се очекуваат повеќе детали.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО