Sunday, April 14, 2024
16.8 C
Skopje

Трагедија: Маж пронајден починат во стан Скопје

-Реклама-

На 22.11.2023 во СВР Скопје било пријавено дека во домот во кој живее во Скопје, бил пронајден починат И.Т.(64) од Гостивар.

Реклама

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Трагедија: Маж пронајден починат во стан Скопје

Реклама

На 22.11.2023 во СВР Скопје било пријавено дека во домот во кој живее во Скопје, бил пронајден починат И.Т.(64) од Гостивар.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО