Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

Приведен 54-годишен маж, ја претепал својата 19-годишна ќерка

-Реклама-
-Реклама-

На 23.11.2023 во 18.40 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Г.Р.(54) од кумановско село, затоа што во семејниот дом физички ја нападнал неговата 19-годишна ќерка.

Реклама

По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Приведен 54-годишен маж, ја претепал својата 19-годишна ќерка

Реклама

На 23.11.2023 во 18.40 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Г.Р.(54) од кумановско село, затоа што во семејниот дом физички ја нападнал неговата 19-годишна ќерка.

По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО