Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

(ФОТО) КУРИР ДОЗНАВА: „Ист гејт“ повторо евакуиран – полиција го обезбедува молот

-Реклама-
-Реклама-

Евакуација повторно се случува во трговскиот мол Ист Гејт, дознава Курир.

Реклама
ФОТО: KURIR.MK

Како што информира Курир.мк, сите вработени се евакуирани од споредните влезови на трговскиот центар, а исто така внатре нема ниту купувачи а молот го обезбедува полицијата!

-Реклама-

Курир неофицијално дознава дека причина за евакуацијата во Ист Гејт е запален автомобил во подземната гаража.

Наскоро се очекуваат детални информации!

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) КУРИР ДОЗНАВА: „Ист гејт“ повторо евакуиран – полиција го обезбедува молот

Реклама

Евакуација повторно се случува во трговскиот мол Ист Гејт, дознава Курир.

ФОТО: KURIR.MK

Како што информира Курир.мк, сите вработени се евакуирани од споредните влезови на трговскиот центар, а исто така внатре нема ниту купувачи а молот го обезбедува полицијата!

Курир неофицијално дознава дека причина за евакуацијата во Ист Гејт е запален автомобил во подземната гаража.

Наскоро се очекуваат детални информации!

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО