Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

(ФОТО) Снегот направи хаос во Македонија: Сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола!

-Реклама-

Снегот направи вистински сообраќаен хаос низ патиштата во Македонија. Имено, вечерва се случила сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола.

Реклама
-Реклама-

Се уште нема детални информации за сообраќајката, како и тоа дали има повредени лица.

-Реклама-

Наскоро се очекуваат повеќе детали.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Снегот направи хаос во Македонија: Сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола!

Реклама

Снегот направи вистински сообраќаен хаос низ патиштата во Македонија. Имено, вечерва се случила сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола.

Се уште нема детални информации за сообраќајката, како и тоа дали има повредени лица.

Наскоро се очекуваат повеќе детали.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО