Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

НАЈНОВА ВЕСТ: Земјотрес ја стресе Македонија, еве каде е епицентарот!

-Реклама-
-Реклама-

Земјотрес утрово е регистриран во Македонија. Епицентарот е во близина на Битола.

Реклама

Според информации на ЕМСЦ, јачината е 2.1 степен по Рихтер.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

НАЈНОВА ВЕСТ: Земјотрес ја стресе Македонија, еве каде е епицентарот!

Реклама

Земјотрес утрово е регистриран во Македонија. Епицентарот е во близина на Битола.

Според информации на ЕМСЦ, јачината е 2.1 степен по Рихтер.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО