Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

(ВИДЕО) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО СКОПЈЕ: Полиција и Брза помош на лице место

-Реклама-
-Реклама-

Се случи тешка сообраќајна несреќа во Автокоманда, пренесува Press24.

Реклама

Како што информира медиумот на терен е полиција и брза помош. Сообраќајот на овој булевар се одвива отежнато.

-Реклама-

Видеото погледнете го ТУКА.

Наскоро се очекуваат повеќе детали.

Извор/ВИДЕО: press24.mk

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО СКОПЈЕ: Полиција и Брза помош на лице место

Реклама

Се случи тешка сообраќајна несреќа во Автокоманда, пренесува Press24.

Како што информира медиумот на терен е полиција и брза помош. Сообраќајот на овој булевар се одвива отежнато.

Видеото погледнете го ТУКА.

Наскоро се очекуваат повеќе детали.

Извор/ВИДЕО: press24.mk

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО