Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Починато бебе пронајдено во импровизирана куќичка!

-Реклама-
-Реклама-

На 27.11.2023 во 14:00 часот во СВР Скопје, лекар од Итна медицинска помош пријавил дека во импровизирана куќичка на подрачје на Гази Баба констатирале смрт без траги на насилство кај неколкумесечно бебе.

Реклама

Увид бил извршен.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Починато бебе пронајдено во импровизирана куќичка!

Реклама

На 27.11.2023 во 14:00 часот во СВР Скопје, лекар од Итна медицинска помош пријавил дека во импровизирана куќичка на подрачје на Гази Баба констатирале смрт без траги на насилство кај неколкумесечно бебе.

Увид бил извршен.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО