Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

Земјотрес ја стресе Македонија

-Реклама-

Земјотрес со јачина од 2.0 степени по Рихтер доцна синоќа е регистриран во Македонија.

Реклама
-Реклама-

Според имформации на ЕМСЦ земјотресот е со епицентар во југо-западна Македонија.

-Реклама-

Регистриран е во 00:48 минути.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Земјотрес ја стресе Македонија

Реклама

Земјотрес со јачина од 2.0 степени по Рихтер доцна синоќа е регистриран во Македонија.

Според имформации на ЕМСЦ земјотресот е со епицентар во југо-западна Македонија.

Регистриран е во 00:48 минути.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО