Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

Македонскиот пејач и учесник во „Ѕвездите на Гранд“ стана татко: „Благодарам Господе за овој дар!“

-Реклама-

Велешанецот Александар Темелков и неговата сопруга Сара Срезоска станаа родители за прв пат – им се роди син.

Реклама
-Реклама-

Младиот музичар ја објави радосната вест на социјалните мрежи.

-Реклама-

-Јас и мојата сопруга Сара станавме родители, ни се роди нашиот принц. Ти благодарам Господе за овој дар- напиша тој.

Александар Телелков кој минатата сезона учествуваше во „Ѕвездите на Гранд“ летово ја запроси неговата сакана, а свадбата ја планираат за претстојното лето.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Македонскиот пејач и учесник во „Ѕвездите на Гранд“ стана татко: „Благодарам Господе за овој дар!“

Реклама

Велешанецот Александар Темелков и неговата сопруга Сара Срезоска станаа родители за прв пат – им се роди син.

Младиот музичар ја објави радосната вест на социјалните мрежи.

-Јас и мојата сопруга Сара станавме родители, ни се роди нашиот принц. Ти благодарам Господе за овој дар- напиша тој.

Александар Телелков кој минатата сезона учествуваше во „Ѕвездите на Гранд“ летово ја запроси неговата сакана, а свадбата ја планираат за претстојното лето.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО