Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

Нападната 25-годишна вработена на скопскиот аеродром

-Реклама-
-Реклама-

Двесет и петгодишна жена од Скопје пријавила во полиција дека на Меѓународниот аеродром во Скопје, каде работела, била физички нападната.

Реклама

Како што информира МВР, А.И.(25) од Скопје вчера пријавила дека околу 5.45 часот на Меѓународен аеродром во Скопје, каде била вработена во делот на прифаќање на патници во ТАВ, била физички нападната од Е.Н.(47) од село Дебрешта.

-Реклама-

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Нападната 25-годишна вработена на скопскиот аеродром

Реклама

Двесет и петгодишна жена од Скопје пријавила во полиција дека на Меѓународниот аеродром во Скопје, каде работела, била физички нападната.

Како што информира МВР, А.И.(25) од Скопје вчера пријавила дека околу 5.45 часот на Меѓународен аеродром во Скопје, каде била вработена во делот на прифаќање на патници во ТАВ, била физички нападната од Е.Н.(47) од село Дебрешта.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО