Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

Најлошите датуми за секој хороскопски знак во 2024 година!

-Реклама-
-Реклама-

Нема сомнение дека оваа 2024 година ќе биде една од најдобрите години досега, но тоа не значи дека сонцето ќе „заблеска“ за нив 366 дена.
Лоши денови се можни и во најдобро време, а астролозите предупредуваат кои датуми ќе бидат едни од најлошите за секој хороскопски знак.
За еден знак помина лошиот ден и го очекува релативно мирна година, додека останатите треба да внимаваат.

Реклама

Овен – 19 април
Бик – 1 мај
Близнаци – 17 мај
Рак – 20 јануари
Лав – 19 август
Девица – 18 септември
Вага – 9 ноември
Скорпија – 11 јуни
Стрелец – 7 декември
Јарец – 28 февруари
Водолија – 16 февруари
Риби – можат да здивнат, бидејќи нивниот баксузен ден бил 2 јануари

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Најлошите датуми за секој хороскопски знак во 2024 година!

Реклама

Нема сомнение дека оваа 2024 година ќе биде една од најдобрите години досега, но тоа не значи дека сонцето ќе „заблеска“ за нив 366 дена.
Лоши денови се можни и во најдобро време, а астролозите предупредуваат кои датуми ќе бидат едни од најлошите за секој хороскопски знак.
За еден знак помина лошиот ден и го очекува релативно мирна година, додека останатите треба да внимаваат.

Овен – 19 април
Бик – 1 мај
Близнаци – 17 мај
Рак – 20 јануари
Лав – 19 август
Девица – 18 септември
Вага – 9 ноември
Скорпија – 11 јуни
Стрелец – 7 декември
Јарец – 28 февруари
Водолија – 16 февруари
Риби – можат да здивнат, бидејќи нивниот баксузен ден бил 2 јануари

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО