Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

ДРАМА ВО СКОПЈЕ: Полицијата на терен, дојава за бомба во зградата на НБРМ?

-Реклама-

Објектот на НБРМ во моментов е под силно полициско обезбедување.

Реклама
-Реклама-

Неофицијално, како што објави Канал 5, до Народната банка била испратена анонимна дојава за поставена бомба.

-Реклама-

Официјална потврда од МВР засега нема.

Зградата на Народната банка во Скопје од попладнево е под силно полициско обезбедување. Пред објектот се паркирани неколку полициски возила, а на терен се повеќе полициски службеници

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

ДРАМА ВО СКОПЈЕ: Полицијата на терен, дојава за бомба во зградата на НБРМ?

Реклама

Објектот на НБРМ во моментов е под силно полициско обезбедување.

Неофицијално, како што објави Канал 5, до Народната банка била испратена анонимна дојава за поставена бомба.

Официјална потврда од МВР засега нема.

Зградата на Народната банка во Скопје од попладнево е под силно полициско обезбедување. Пред објектот се паркирани неколку полициски возила, а на терен се повеќе полициски службеници

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО