Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

УЖАС: Маж ја натепал мајка си, па се заканувал и на сестра му

-Реклама-
-Реклама-

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Б.К.(34) од Тетово поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „загрозување на сигурноста“ и „телесна повреда“, двете во врска со семејно насилство.

Реклама

На 08.11.2023, пријавениот физички ја нападнал неговата мајка, а упатил и закани кон неа и неговата сестра.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

УЖАС: Маж ја натепал мајка си, па се заканувал и на сестра му

Реклама

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Б.К.(34) од Тетово поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „загрозување на сигурноста“ и „телесна повреда“, двете во врска со семејно насилство.

На 08.11.2023, пријавениот физички ја нападнал неговата мајка, а упатил и закани кон неа и неговата сестра.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО