Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Возач на автобус на ЈСП натепал 35-годишен маж

-Реклама-

На 15.01.2024 во 10:55 часот во СВР Скопје, М.Б.(35) од Скопје пријавил дека во автобус на ЈСП во населбата Радишани во Скопје, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од возачот на автобусот.

Реклама
-Реклама-

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Возач на автобус на ЈСП натепал 35-годишен маж

Реклама

На 15.01.2024 во 10:55 часот во СВР Скопје, М.Б.(35) од Скопје пријавил дека во автобус на ЈСП во населбата Радишани во Скопје, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од возачот на автобусот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО