Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

Позната инфлуенсерка почина на 35 години, зад себе остави четири деца

-Реклама-

Инфлуенсерката родена во Бразил, Мила Де Хесус, почина на 35-годишна возраст, а причината за смртта се наведува дека е срцев удар.

Реклама
-Реклама-

Популарноста на социјалните мрежи ја стекна со неверојатна трансформација кога ослабе драстично и намали голем број килограми.

-Реклама-

Веста за смртта беше споделена на нејзиниот Инстаграм профил.

-Со голема тага соопштуваме дека нашата сакана Мила Де Хесус почина Во овој момент на болка, ве молиме почитувајте ги семејството и пријателите, ќе и оддадеме почит на Мила која многу ќе нѝ недостига, се наведува во објавата на Инстаграм.

Мила зад себе го остави сопругот Џорџ Ковзик со кого се омажи пред четири месеци и четири деца од претходниот брак.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Позната инфлуенсерка почина на 35 години, зад себе остави четири деца

Реклама

Инфлуенсерката родена во Бразил, Мила Де Хесус, почина на 35-годишна возраст, а причината за смртта се наведува дека е срцев удар.

Популарноста на социјалните мрежи ја стекна со неверојатна трансформација кога ослабе драстично и намали голем број килограми.

Веста за смртта беше споделена на нејзиниот Инстаграм профил.

-Со голема тага соопштуваме дека нашата сакана Мила Де Хесус почина Во овој момент на болка, ве молиме почитувајте ги семејството и пријателите, ќе и оддадеме почит на Мила која многу ќе нѝ недостига, се наведува во објавата на Инстаграм.

Мила зад себе го остави сопругот Џорџ Ковзик со кого се омажи пред четири месеци и четири деца од претходниот брак.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО