Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Напиток кој го топи стомакот: Секое утро пијте по една чаша и салото ќе исчезне

-Реклама-

Овој напиток пијте го секое утро и за неколку дена ќе забележите неверојатни резултати.

Реклама
-Реклама-

Потребно ви е:

-Реклама-

– 5 суви сливи

– 1 лажица лен

– 1 лажица чиа семе

– 2 шолји кокосово или бадемово млеко

Подготовка:

Исецкајте ги сливите, а потоа заедно со останатите состојки ставете ги во блендер. Тоа е целата постапка која треба да ја направите. Штом се пробудите, испијте го овој напиток и не јадете ништо во наредните половина час до еден час.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Напиток кој го топи стомакот: Секое утро пијте по една чаша и салото ќе исчезне

Реклама

Овој напиток пијте го секое утро и за неколку дена ќе забележите неверојатни резултати.

Потребно ви е:

– 5 суви сливи

– 1 лажица лен

– 1 лажица чиа семе

– 2 шолји кокосово или бадемово млеко

Подготовка:

Исецкајте ги сливите, а потоа заедно со останатите состојки ставете ги во блендер. Тоа е целата постапка која треба да ја направите. Штом се пробудите, испијте го овој напиток и не јадете ништо во наредните половина час до еден час.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО