Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

Ужас во Тетово: Ќерка ја нападнала и повредила мајка си!

-Реклама-
-Реклама-

СВР Тетово поднесе кривична пријава против А.Н.(39) од Тетово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „телесна повреда“ при семејно насилство.

Реклама

Пријавената, на 23.08.2023 физички ја нападнала својата 65-годишна мајка, на работното место каде што заедно работеле во Тетово.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Ужас во Тетово: Ќерка ја нападнала и повредила мајка си!

Реклама

СВР Тетово поднесе кривична пријава против А.Н.(39) од Тетово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „телесна повреда“ при семејно насилство.

Пријавената, на 23.08.2023 физички ја нападнала својата 65-годишна мајка, на работното место каде што заедно работеле во Тетово.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО