Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

„Те сакам, сине“: Емотивна порака испишана во снег пред Детската клиника во Белград

-Реклама-

Пред Универзитетската детска клиника во Белград осамна порака на снегот што еден татко ја напиша за своето болно дете.

Реклама
-Реклама-

„Те сакам, сине“, стои испишано во снегот со големи букви.

-Реклама-

Фотографијата е објавена на Инстаграм профилот @serbialive_beograd и предизвика многу емоции во цел регион.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

„Те сакам, сине“: Емотивна порака испишана во снег пред Детската клиника во Белград

Реклама

Пред Универзитетската детска клиника во Белград осамна порака на снегот што еден татко ја напиша за своето болно дете.

„Те сакам, сине“, стои испишано во снегот со големи букви.

Фотографијата е објавена на Инстаграм профилот @serbialive_beograd и предизвика многу емоции во цел регион.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО