Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Ѓорѓе Давид не сакал да тргне за Македонија, чувствувал дека ќе се случи нешто лошо

-Реклама-

Познатиот музичар и член на жирито на „Ѕвезда Гранда“, Ѓорѓе Давид, кој доживеа сообраќајна несреќа на граничниот премин Куманово – Табановце не ни сакал да тргне на пат за Гевгелија, пишуваат српските медиуми.

Реклама
-Реклама-

Како што дознава „Република.рс“, Ѓорѓе не сакал да патува, бидејќи чувствувал дека ќе се случи нешто лошо.

-Реклама-

Извор близок на Ѓорѓе раскажал што всушност се случило пред тој да замине на пат.

-На Ѓорѓе воопшто не му се одеше на пат, имал лошо предчувство, рече дека сонувал сообраќајка и не му беше добро после тој сон, затоа само гледаше да не оди на пат – изјавил за „Република“ извор близок на Ѓорѓе.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Ѓорѓе Давид не сакал да тргне за Македонија, чувствувал дека ќе се случи нешто лошо

Реклама

Познатиот музичар и член на жирито на „Ѕвезда Гранда“, Ѓорѓе Давид, кој доживеа сообраќајна несреќа на граничниот премин Куманово – Табановце не ни сакал да тргне на пат за Гевгелија, пишуваат српските медиуми.

Како што дознава „Република.рс“, Ѓорѓе не сакал да патува, бидејќи чувствувал дека ќе се случи нешто лошо.

Извор близок на Ѓорѓе раскажал што всушност се случило пред тој да замине на пат.

-На Ѓорѓе воопшто не му се одеше на пат, имал лошо предчувство, рече дека сонувал сообраќајка и не му беше добро после тој сон, затоа само гледаше да не оди на пат – изјавил за „Република“ извор близок на Ѓорѓе.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО