Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Ужас во Македонија: Жена го истепала поранешниот сопруг и се обидела да го повреди со остар предмет!

-Реклама-

36-годишна жена од Струшко го нападнала поранешниот сопруг.

Реклама
-Реклама-

Имено, ОВР Струга поднесе кривична пријава против А. Р. (36) од струшкото село Ливада поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело телесна повреда при вршење семејно насилство.

-Реклама-

Пријавената на 4.1.2024 физички го нападнала поранешниот сопруг во неговиот дом и се обидела да го повреди со остар предмет.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Ужас во Македонија: Жена го истепала поранешниот сопруг и се обидела да го повреди со остар предмет!

Реклама

36-годишна жена од Струшко го нападнала поранешниот сопруг.

Имено, ОВР Струга поднесе кривична пријава против А. Р. (36) од струшкото село Ливада поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело телесна повреда при вршење семејно насилство.

Пријавената на 4.1.2024 физички го нападнала поранешниот сопруг во неговиот дом и се обидела да го повреди со остар предмет.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО