Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Ужас во Скопје: Вработена во продажен објект прободена со остар предмет при кражба

-Реклама-

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Љ.А.(20) и С.Е.(32), двајцата од Скопје, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „разбојништво“.

Реклама
-Реклама-

Пријавените, физички нападнале и со остар предмет нанеле повреди на вработена во продажен објект во Скопје, по што од објектот одзеле пари.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Ужас во Скопје: Вработена во продажен објект прободена со остар предмет при кражба

Реклама

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Љ.А.(20) и С.Е.(32), двајцата од Скопје, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „разбојништво“.

Пријавените, физички нападнале и со остар предмет нанеле повреди на вработена во продажен објект во Скопје, по што од објектот одзеле пари.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО