Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

27-годишна девојка повреди обезбедувач во казино, доби кривична за убиство во обид

-Реклама-

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против М.А.(27) од село Србиново, гостиварско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство во обид“, информира МВР.

Реклама
-Реклама-

На 18.01.2024 во казино во Гостивар, по претходно недоразбирање, пријавената со остар предмет нанела повреди на вработен во обезбедување во казиното.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

27-годишна девојка повреди обезбедувач во казино, доби кривична за убиство во обид

Реклама

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против М.А.(27) од село Србиново, гостиварско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство во обид“, информира МВР.

На 18.01.2024 во казино во Гостивар, по претходно недоразбирање, пријавената со остар предмет нанела повреди на вработен во обезбедување во казиното.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО