Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

20-годишна девојка почина во Белград по операцијата на намалување на желудникот во Турција

-Реклама-

Морган Рибеиро (20) од Велика Британија, која имаше операција на желудникот во Турција, почина во Белград откако и се слошило во авионот додека се враќала дома.

Реклама
-Реклама-

Морган Рибеиро на почетокот на јануари со своето момче отпатувала во Турција за операција на стомакот, која ја платила околу 3.000 евра.

-Реклама-

Неколку дена пред операцијата, несреќната девојка го објави своето последно видео на TikTok.

@m0rg4n.m4ri4

My surgery date is 5/1/24 IF YOU WANT TO FOLLOW MY JOURNEY IVE TAGGED MY WLS ACCOUNT ❤️

♬ Confidence (sped up version) – Ocean Alley

„Мојата последна објава пред операцијата за слабеење – се гледаме на другата страна“, пишува во описот.

Да потсетиме, таа беше оперирана во Турција на 5 јануари, а три дена подоцна и беше кажано дека е безбедно да се врати дома. Морган Рибеиро и нејзиното момче Џејмс Брустер (19) се качиле во авионот за Лондон, но и се слошило за време на летот, поради што авионот итно бил спуштен во Белград, каде Морган и покрај сите напори на тамошните лекари починала.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

20-годишна девојка почина во Белград по операцијата на намалување на желудникот во Турција

Реклама

Морган Рибеиро (20) од Велика Британија, која имаше операција на желудникот во Турција, почина во Белград откако и се слошило во авионот додека се враќала дома.

Морган Рибеиро на почетокот на јануари со своето момче отпатувала во Турција за операција на стомакот, која ја платила околу 3.000 евра.

Неколку дена пред операцијата, несреќната девојка го објави своето последно видео на TikTok.

@m0rg4n.m4ri4

My surgery date is 5/1/24 IF YOU WANT TO FOLLOW MY JOURNEY IVE TAGGED MY WLS ACCOUNT ❤️

♬ Confidence (sped up version) – Ocean Alley

„Мојата последна објава пред операцијата за слабеење – се гледаме на другата страна“, пишува во описот.

Да потсетиме, таа беше оперирана во Турција на 5 јануари, а три дена подоцна и беше кажано дека е безбедно да се врати дома. Морган Рибеиро и нејзиното момче Џејмс Брустер (19) се качиле во авионот за Лондон, но и се слошило за време на летот, поради што авионот итно бил спуштен во Белград, каде Морган и покрај сите напори на тамошните лекари починала.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО