Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Ужас во Македонија: 37-годишен маж ја натепал мајка си

-Реклама-

Полициски службеници на СВР Тетово – Одделение за внатрешни работи Гостивар, вчера, околу 16 часот, го лишиле од слобода 37-годишниот М. Р. од гостиварско село.

Реклама
-Реклама-

Tој бил пријавен од 62-годишната мајка дека во семејниот дом физички ја нападнал.

-Реклама-

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Ужас во Македонија: 37-годишен маж ја натепал мајка си

Реклама

Полициски службеници на СВР Тетово – Одделение за внатрешни работи Гостивар, вчера, околу 16 часот, го лишиле од слобода 37-годишниот М. Р. од гостиварско село.

Tој бил пријавен од 62-годишната мајка дека во семејниот дом физички ја нападнал.

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО