Saturday, February 24, 2024
13.8 C
Skopje
spot_img

(ФОТО) Сестрата на Тоше Проески со емотивна објава за неговиот роденден

-Реклама-

Денеска, на денот на неговото раѓање, сите се сеќаваме на нашиот Тоше Проески. По тој повод се огласи и неговата сестра Дора.

Реклама
-Реклама-

Таа сподели фотографија од роденденска торта со запалени свеќи, додека во позадината е фотографијата на Тоше, а зборовите на тортата ја кинат душата.

-Реклама-

Иако не е меѓу нас, бидејќи прерано го напушти овој живот, со само 26 години, неговата скромност, хуманост и големината на неговото срце засекогаш е врежана во нашите сеќавања.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Сестрата на Тоше Проески со емотивна објава за неговиот роденден

Реклама

Денеска, на денот на неговото раѓање, сите се сеќаваме на нашиот Тоше Проески. По тој повод се огласи и неговата сестра Дора.

Таа сподели фотографија од роденденска торта со запалени свеќи, додека во позадината е фотографијата на Тоше, а зборовите на тортата ја кинат душата.

Иако не е меѓу нас, бидејќи прерано го напушти овој живот, со само 26 години, неговата скромност, хуманост и големината на неговото срце засекогаш е врежана во нашите сеќавања.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО